Bizi Arayın: 0533 161 84 78
Estetik Cerrahi

estetik-cerrahi

Estetik cerrahi, kendilerini herkesin kabul ettiği güzellik sınırları içerisine sokmak için uygulanan operasyondur. İnsanların göze hoş gelmek için yaptırdıkları gibi belli bir kaza sonucu oluşan kusurlarını yok etmek için yapılmaktadır.

Meme Küçültme ve Büyültme

18 yaşını doldurmuş her bayanın istek ve arzuları doğrultusunda yapılan estetik müdahaledir. Ortalama olarak bir veya bir buçuk saat süren bu ameliyatlarda genel anestezi uygulanır ve bir gece hastane de yatılır.

Kalça Büyültme ve Küçültme

Kalçanızın dış bölgesi ve çevresine liposuction veya lazer liposuction uygulanarak yapılan estetik müdahaledir.  Ameliyat ağrısız geçer ve bir gece hastane’de yatarak istediğiniz ölçülere kavuşabilirsiniz.

Alın – Yüz Gerdirme

Alın ve yüz gerdirme, sorunlu bölgenizdeki yaşlanmaya bağlı sarkma ve kırışıklıkları gererek ve asarak gideren estetik müdahaledir. Bu operasyonlar iz kalır ancak gözle görünür nitelikle değildir. Ortalama olarak dört veya beş süren bir ameliyattır.

Karın Germe

Karın germe, uzman cerrahlar ile karın derisindeki çatlakları ve sarkıklıklarından şikayetçi olan hastalara istedikleri sonucu veren estetik müdahaledir. Bu operasyonlarda karnınızın ön kısmındaki yağ ve sarkık deri alınarak zayıflayan karın kaslarınızın gerilmesi amaçlanır. Operasyon ortalama olarak bir ile dört saat sürmekte olup bir gecede hastanede yatarsınız.

Kaş Kaldırma

Kaş aldırma, saçlarınız ile kaşlarınız arasındaki bölgede oluşan sarkıklıkları gidermek amacıyla yapılan cerrahi müdahaledir. Burada amaç daha farklı bir bakış atabilmenizdir. Askı ve endoskopik olmak üzere iki çeşit yöntem ile gerçekleştirilmektedir. Ortalama olarak bir saat süren operasyonla istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Kulak Estetiği

Kulağınızın işlevsel olarak diğer organlarınız ile aynı oranda olmayan hastalar için yapılan cerrahi müdahaledir. Doğuştan sorunu olanlarla birlikte geçiren bir kaza sonucu da bu operasyonlarla daha güzel görünüme geçilebilmektedir.

Rinoplasti

Diğer adı ile burun estetiği olan rinoplasti, burnundan şikayetçi olan hastalar için uygulanmaktadır. Yüzünüzün odak noktasının burun olduğunu düşünürsek, estetik müdahalelerde en çok tercih edilen operasyondur. Burun kemikleriniz kırılmadan şekil verilerek yapılan bir operasyon olup, operasyon esnasında hiç acı çekmezsiniz.

Liposuction

Vakumla yağ alma anlamına gelen liposuction, vücudunuzda bölgesel olarak toplanmış fazla yağlarınızı alma tekniğidir. Ülkemizde çok bayanın şikayetçi oldukları yağlarından kurtulma yöntemidir.  Eskiden kesilerek yapılan bu cerrahi işlem artık gelişen teknoloji ile vakumla yağlarınızı yayarak istenilen görünüme sokmaktadır.

Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüylerinizden kurtulmanızı sağlayan bu yöntem ışığın dalga boyu pigmenti ile emilme özelliği ile uygulanır. Cildinize zarar gelmemesi için artık soğutma sistemli lazer tekniği uygulanmaktadır.